horti-cote-plus-350

Horti-Cote Plus CRF – Tai kontroliuojamo išsiskyrimo trąšos (CRF), specialiai sukurtos įvairių augalų tręšimui, kurie auginami vazonuose, konteineriuose, durpių, kokoso substratuose, šiltnamiuose.
Horti-Cote plus CRF – tai pagrindinės trąšos (azotas, fosforas, kalis, magnis + mikroelementai) 100% padengtos / apvilktos specialia Resin ir Poly medžiaga.
– Trąšos iš granulių pradeda išsiskirti esant šiltam ir drėgnam substratui, taip medžiagos įsisavinamos efektyviausiai, kai augalams labiausiai to reikia. Kuo šiltesnis substratas, tuo daugiau veikliųjų medžiagų iš granulės išsiskiria. Esant šaltam ir sausam substratui, medžiagos nebūna be reikalo išplaunamos.
Horti-Cote Plus CRF trąšos gaminamos įvairaus išsiskyrimo laiko: 2, 4, 6, 8 mėnesiai
– Dėl savalaikio medžiagų išsiskyrimo augalai azotą, fosforą, kalį, magnį, kalcį ir mikroelementus pasisavina daug geriau.
– Augalams per visą vegetacijos periodą netrūksta maisto medžiagų.
Naudojant teisinga kiekį, nėra šaknų nudeginimo rizikos. Sodinant galima maišyti su substratu ar berti tiesiai į augalo sodinimo duobutę. Pasodintus kelemečius augalus,kurie vazone jau yra suformavę tankia šaknų sistemą, galima tręšti, padarius skylutę ir įbėrus trąšas (naudoti nurodytą kiekį).
Geriausia kaina iš analogiškų trąšų.
– Įvairiose šalyse, naudojant Horti-Cote Plus trąšas ir lyginant su įprastu tręšimu, augalų išvaizda, derlius akivaizdžiai padidėja
Dėka kontroliuojamo trąšų išsiskyrimo (CRF):

  • Taupomos darbo sąnaudos, pinigai, laikas (tręšiama kartą per sezoną)
  • Praktiškai atpuola augalų nudeginimo, pertręšimo galimybė, augalai gauna visas subalansuotas medžiagas laiku ir tiek, kiek reikia.
  • Medžiagos be reikalo neišplaunamos, neteršiama gamta. Apvalkalo medžiaga 100% suirstanti, organiška.
  • Horti-Cote CRF naudoja daugelis Olandijos, Vokietijos, Belgijos, Skandinavijos, Lenkijos, Lietuvos gėlininkų, uogininkų, daržovių, dekoratyvinių augalų augintojų ir prekiautojų.
  • Horti-Cote Plus CRF labai paprasta naudoti net pradedantiesiems. Nereikia būti pusiau mokslininku, o rezultatu galima aplenkti ir daug metų auginančius.

kaip tai veikia

 

 

Mivena specialistai jūs mielai pakonsultuos, esant pageidavimui galima sudaryti tręšimo planą, jūsų auginamiems augalams.

 

Eiti į el. parduotuvę pirkti >>

Variantai

16+6+13+2MgO+Te
16+6+12+2MgO
16+6+11+2MgO+Te
15+6+12+2MgO+Te
15+6+11+2MgO+Te
14+5+11+2MgO+Te
14+10+18+1,3MgO+Te
13+10+18+1,3MgO+Te